INKJET PRINTER CP562


PŘÍMÝ TISK POPISU NA DPS INK JET PRINTER CP562


K Vánocům roku 2017 jsme koupili stroj na přímý tisk popisu od fiirmy First EIE

Dnes zákazník se samozřejmostí předpokládá, že se mu do rukou dostane kvalitní plošný spoj s nejvyšší technickou úrovní.  Zároveň by byl rád, kdyby svůj plošný spoj dostal co nejrychleji. Že něco nejde, tak to každý nerad slyší. Investujeme do nové technologie, která zvyšuje kvalitu a zkracuje čas výroby. Odstranili jsme další hodiny z výrobního času strojem, který přímo tiskne servisní potisk na desku, bez všech dalších  technologických operací. Zkrátili jsme tak výrobu desky s potiskem o 24 hodin.

Odstranit všechnu stávající technologii umí  zařízení Ink Jet Printer CP562 od firmy First EIE ze Ženevy. Všechny typy strojů této firmy u nás pracují.

Stroj CP562 tiskne speciálním inkoustem motivy potisku přímo podle dat gerber. Odpadají tak všechny stávající pracovní postupy, které zhotovení potisku požaduje. Klasická výroba je náročné na práci, čas a energii, nová metoda je prostě inteligentní, nenadře se a umí. Na to jak to dělá se můžete podívat na Youtube

Na schématu je vidět náhrada všech stávajících operací jedinou Ink Jet. Vypadá to velmi jednoduše. I stroj CP562 vypadá jednoduše. Ale vše je výsledkem dlouholeté  práce techniků firmy First EIE a výrobce použitého inkoustu od firmy Agfa.

CP562 však umí ještě jednu velmi užitečnou věc. Lze jej naprogramovat tak. že na každou potisknutou desku může umístit zákazníkem požadovaný znak. Jedná se například o datum výroby, pořadové číslo desky, barcod, nebo RQcod.

STAČÍ SI OBJEDNAT!

Stroj se zaměřuje kamerovým systémem na vývrt desky. Proto je i servisní potisk umístěn s přesností 5 mi k motivu.

Je to další velmi přesný stroj od firmy EIE, který u nás máme. Zařadil se vedle fotoplotru a zařízení Diterect Imaging systemes EDI 500 k investicím, které zvýšily přesnost a kvalitu výroby nejlepších plošných spojů na trhu v ČR dodávaných firmou PRINTED s.r.o.Kupujeme nejchytřejší a nejlepší výrobní zařízení která jsou na trhu, abychom mohli dodávat nejkvalitnější plošné spoje.

X