Plošné spoje 

Plošné spoje vyrábíme již od roku 1992. Po celou dobu naší činnosti se soustředíme na kvalitu našich výrobků.


Pořizujeme stále nové investice a v současné době jsme firma s nejdokonalejším technologickým vybavením. Máme stálý tým pracovníků s letitými zkušenostmi v ovládání těchto technologií.

Nabízíme konstruktérům zkrácení času vývoje el. obvodů od zadání po jejich realizaci včetně osazení. Vámi navržený termín výroby je příkazem pro nás, do kdy nejdéle musíme objednané zboží odeslat. Hotové výrobky však expedujeme ihned po dokončení. Termín nad 4 týdny předpokládá opakovanou dlouhodobou průběžnou výrobu. Vaše DPS začneme zhotovovat po prvním objednání na sklad. Při následné objednávce desky ze skladu ihned odesíláme a pokračujeme na další výrobě.

Výroba DPS, šablony a osazení probíhá pod jednou střechou. To nám umožňuje nabídnout výrobu a osazení prototypu během jednoho týdne. 

Na jaře roku 2024 nám nabídl náš dlouholetý zákazník pan Ing. Zbyněk Hercík odkoupit jeho firmu APE s.r.o.. Tato firma je dobře prosperující s pevným portfoliem zákazníků, kteří se zabývají speciální výrobou. Důvodem prodeje bylo to, že se pan inženýr s manželkou chtějí vydat na své jachtě po světových mořích a oceánech. Firmu jsme koupili a vznikla nová firma PRINTED APE s.r.o. Jednatelem je paní Jana Rejzlová-Šimková. Nová firma bude dál pokračovat v dodávkách osazených desek pro zákazníky již zaniklé firmy APE s.r.o.

Vyrábíme nejkvalitnější desky plošných spojů, které jsou na našem trhu.

 

Jak to děláme?

Investujeme do špičkového strojního a SW vybavení, do kvalifikace pracovníků a vytváříme automatizované procesy, které nám umožňují rychleji a kvalitněji vyrábět desky plošných spojů.
 Naším cílem je vysoká kvalita našich služeb

Máme otevřenou cenovou politiku: 

ONLINE PRICE

 

Objednejte si s jistotou - Objednejte si zlaté plošné spoje - Sledujte výrobu v E-shopu

 

 

X